Зимові пригоди Грінча. Табір розваг та мистецтва

Зимовий табір у KINGDOM FAMILY SCHOOL. Відкрийте для вашої дитини чарівний світ новорічних див! 26-29 грудня 2023 Для дітей 5-12 років

Winter, Копія, Копія (730 X 360 Пікс.)

Зимовий період - це завжди час для створення неперевершених спогадів та яскравих емоцій. І що може бути краще, ніж весело та неповторно провести цей час у компанії нових друзів та захопливих вражень?

Що чекає наших маленьких учасників:

Наукові експерименти. Вивчення світу навколо, експерименти з хімії та фізики, які вражають уяву.

Кулінарні шедеври. Діти зможуть випробувати себе у ролі юних кухарів, створюючи неймовірні смаколики під час кулінарних майстер-класів.

Цікаві квести та вікторини. Розвиток логіки та креативності через захопливі квести та веселі вікторини.

Багато творчості та активностей. Розкриття творчого потенціалу через різноманітні мистецькі та творчі заняття.

Перегляд мультфільмів зі смачним какао. Вечори наповнені затишком та незабутніми емоціями.

Новорічна дискотека.

Командні ігри та групова робота. Розвиток соціальних навичок та співпраці у групі.

Нові друзі та незабутні миті.
3-разове збалансоване харчування:
сніданок, повноцінний комплексний обід та вечеря включені у вартість зміни.

Щоденні фото/відео звіти. Батьки матимуть можливість переглядати щоденні звіти, слідкуючи за веселими та захопливими моментами своїх дітей.

Нехай цей зимовий табір у KINGDOM FAMILY SCHOOL стане для вашої дитини часом незабутніх вражень, розвитку та радості!