Kingdom Family

Ласкаво просимо до нашої приватної школи та дитячого садочка! Ми - це заклад, який прагне надавати найвищий стандарт освіти та розвитку для вашої дитини. Наша місія полягає в створенні навчального середовища, де кожна дитина може розкрити свій потенціал та розвивати навички для успішного життя.

Наша місія

Наша основна філософія - це акцент на якість та передові тенденції у вихованні та освіті. Ми віримо, що кожна дитина унікальна, тому ми ставимо за мету розуміти їхні потреби та індивідуальні особливості. Ми надаємо можливість кожній дитині розвиватися власним темпом та відкривати свій власний світ.

У нас ви знайдете висококваліфікованих педагогів, які засновуються на сучасних методиках навчання та виховання. Ми розвиваємо навички комунікації з дітьми, сприяючи їхньому психологічному та емоційному розвитку. Ми створюємо сприятливу атмосферу для вільного вираження думок та ідей, сприяючи розвитку критичного мислення та творчого підходу до задач.

Особливу увагу ми приділяємо різносторонньому розвитку та розкриттю талантів дітей. У нашому закладі є можливість займатися різними видами мистецтва, спорту та науки, щоб допомогти кожній дитині знайти своє покликання та розвинути свій унікальний талант.

Унікальних класів
10
Кваліфікованих викладачів
50+
Випускників з 2014 року
3300+

Форма контакту

Щоб стати частиною нашої великої та дружньої родини або отримання відповіді на запитання заповніть форму контакту, яка допоможе нам отримати від вас необхідну інформацію щоб звязатись з вами та обговорити всі подробиці

Оберіть напрямок

Як Вас звати

Контактний номер телефону

Ваша електрона пошта