Табори

Kingdom Family пропонує вашим дітям чудову можливість провести канікули весело та з користю. Ми допоможемо вашій дитині дізнатись багато нового про світ, можливості які він дарує та навчити з ним взаємодіяти.

Табори заголовок

Зимові пригоди Грінча. Табір розваг та мистецтва

Зимовий табір у KINGDOM FAMILY SCHOOL. Відкрийте для вашої дитини чарівний світ новорічних див! 26-29 грудня 2023 Для дітей 5-12 років

Science and me

Табір який познайомить вашу дитину з світом науки та технологій. Ваша дитина зможе зрозуміти які проблеми вирішує та чи інша галузь освіти та допоможе оволодіти знаннями які стануть надійною основою для пізнання побутових речей та допоможе вашій дитині обрати свій шлях вдосконалення оточуючого світу.

Канікули з користю

Science and me

Media Kingdom

Стати відомим та успішним прагнуть всі, але мало хто знає що якщо почати це з дитинства то вже в 10 можна отримати 10 мільйонну армію фанатів як це зробили сотні дітей-блогерів. Подаруйте своїй дитині незабутні канікули з насиченим та цікавім контентом :)

Art Дебют

Розкрийте потенціал творчості своїх дітей в Art-таборі. Досвічені педагоги подарують незабутні враження вашим дітям та розкриють творчі таланти.

Залишились запитання?

Відповімо на будь-яке запитання! Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.