Табори

Kingdom Family пропонує вашим дітям чудову можливість провести канікули весело та з користю. Ми допоможемо вашій дитині дізнатись багато нового про світ, можливості які він дарує та навчити з ним взаємодіяти.

Табори заголовок

Зимові пригоди Грінча. Табір розваг та мистецтва

Зимовий табір у KINGDOM FAMILY SCHOOL. Відкрийте для вашої дитини чарівний світ новорічних див! 26-29 грудня 2023 Для дітей 5-12 років

Science and me

Табір який познайомить вашу дитину з світом науки та технологій. Ваша дитина зможе зрозуміти які проблеми вирішує та чи інша галузь освіти та допоможе оволодіти знаннями які стануть надійною основою для пізнання побутових речей та допоможе вашій дитині обрати свій шлях вдосконалення оточуючого світу.

Канікули з користю

Science and me

Табір який познайомить вашу дитину з світом науки та технологій. Ваша дитина зможе зрозуміти які проблеми вирішує та чи інша галузь освіти та допоможе оволодіти знаннями які стануть надійною основою для пізнання побутових речей та допоможе вашій дитині обрати свій шлях вдосконалення оточуючого світу.

Media Kingdom

Стати відомим та успішним прагнуть всі, але мало хто знає що якщо почати це з дитинства то вже в 10 можна отримати 10 мільйонну армію фанатів як це зробили сотні дітей-блогерів. Подаруйте своїй дитині незабутні канікули з насиченим та цікавім контентом :) 

Art Дебют

Розкрийте потенціал творчості своїх дітей в Art-таборі. Досвічені педагоги подарують незабутні враження вашим дітям та розкриють творчі таланти.

Виїзний табір у Славську

Цього літа ми запускаємо одну зміну виїзного табора для діток у Славську. Для мам у цей час ретрит «Перезавантаження»
1-8 липня 2024 року.
Мальовниче Прикарпаття, с. Славсько.
Феєрія Карпат: Місце Сили, Пригод і Відкриттів.
В програмі:
ДЕНЬ 1- впровадження здорових звичок, груповий проєкт «Здорові звички - це модно!», квест «Шукай здоров’я», створення книги сновидінь.
ДЕНЬ 2- день емоційного інтелекту та взаємодії, тренінг емпатії, ігри для розвитку teambuilding, емоційний калейдоскоп (колаж).
ДЕНЬ 3 - день здорового харчування та кулінарії, тарілка здорового харчування (обговорення), смачна кухня, етикет за столом.
ДЕНЬ 4 - день екології та внутрішнього балансу, вирощування рослини, вікторина «Знай, люби, бережи», розфарбування футболки (даруємо друге життя).
ДЕНЬ 5 - день творчості та позитивного мислення, мистецтво оригамі, плакат співпраці, театралізована постановка.
ДЕНЬ 6 - день емоційної свободи, підготовка декорацій, підготовка вечірки, аквагрим.
А також щодня:
Ранкова руханка.
Триразове харчування.
English.
Фізкультура.
Активні ігри на свіжому повітрі.
Вільна гра.
Таборова легенда.
Mindfullness/Yoga/Нейрогімнастика.
Басейн.
Читацька годинка.
Творчість.
Дискотека.
У день приїзду та відʼїзду - знайомство, командні ігри, коло вдячності і багато приємних сюрпризів 
 
Ретрит для мам
З 1 по 8 липня 2024 року у нас планується дивовижно казкова подорож до Славська для відпочинку, перезавантаження, наповнення та трансформації.
Ретритна поїздка - це можливість перемикнутися, переналаштувати внутрішні програми, стани, перепрошити думки, відпочити тілом і душею, наповнитись ресурсним жіночим колом
У програмі:
багато прогулянок та дозвілля на свіжому повітрі
медитації
руханка та інші тілесні практики
арт-коучингові техніки для прокачки мислення та підтримання ментального здоровʼя
Взяти участь в ретриті - це нарешті дати більше ресурсу собі. Адже бути мамою - це 24/7 піклування про дітей, затишок у родинному гнізді, гармонію у стосунках.
Поки ваші дітки активно розважатимуться в нашому таборі, ви зможете приділити час собі: дати собі більше турботи, уваги, сил та енергії. Зробити для себе щасливу жінку, для чоловіка сяючу дружину, а для дітей - ресурсну маму
 
Для запису та детальної інформації телефонуйте: 097 59 59 549

Залишились запитання?

Відповімо на будь-яке запитання! Залиште свої контактні дані, наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.

Форма контакту

Щоб стати частиною нашої великої та дружньої родини або отримання відповіді на запитання заповніть форму контакту, яка допоможе нам отримати від вас необхідну інформацію щоб звязатись з вами та обговорити всі подробиці

Оберіть напрямок

Як Вас звати

Контактний номер телефону

Ваша електрона пошта