Гуртки

Kingdom Family пропонує безліч цікавих гуртків де ваші діти зможуть з користю провести своє дозвілля з однодумцями та отримати нові корисні знання

Айкідо

Школа Aikido Yosinkan "Senshin"

Мистецтво

Для тих, хто бачить цей світ через образи, висловлює свої емоції у малюнках, картинах, через роботу з аквареллю чи акрилом. Творча студія «AIKA»

Королівський етикет

Багатогранна культура українського народу, етикет у найвідоміших країнах світу, сервірування столу та користування столовим наряддям, мистецтво компліментів та презентування.

Roblox

Roblox – це платформа для створення ігор. Ігри кодуються в системі об'єктноорієнтованого програмування, що використовує мову програмування Lua для керування ігровим середовищем.

Minecraft

На курсі діти легко та весело засвоюють основи та базові принципи програмування, навчаються працювати з циклами, змінними та алгоритмами.

Легоконструювання

Метод навчання, який здатний захопити до пізнання світу та сформувати ключові компетентності, що допоможуть надалі легко і швидко адаптуватися до змін життя у майбутньому.

Шахи

Це тренування витривалості та вміння мислити на перспективу, планування і вибудовування дії заздалегідь. Заняття проводять сертифіковані тренери.