Школа

Kingdom Family School це простір розвитку ваших дітей. Наші кваліфіковані викладачі розкриють таланти ваших дітей та нададуть найрелевантніші знання в найефективнішій формі

Школа в якій хочеться вчитись

Кафедра Languages

Наша ціль - реальна якісна комунікація, вільне спілкування на розмовному та письмовому рівнях. Перший пріоритет - поглиблене вивчення англійської мови. Щоденна практика з викладачем, поділ на групи - за рівнем знань, а не за віком чи класом, двічі на тиждень speaking club з носієм мови, театральні та музичні постановки мовою оригіналу.

Кафедра IT & Logic

Програма Citizen of the World, яка є базовою від 0 класу, навчає перш за все екологічному і безпечному користуванню гаджетами. На цьому курсі школярі опановують принципи роботи з цифровим світом та здобувають навички, які їм необхідні в реальному житті. Наприклад, вчаться бронювати квитки, створювати карти навігації, оплачувати рахунки з телефону, користуватися програмою ДІЯ та багато іншого. Ми хочемо аби діти не лише пасивно ‘’зависали’’ в гаджетах, а почали активно використовувати технології задля досягнення власних цілей. Програма Logic - поєднання основи кодингу, математики, логіки та комп’ютерних наук. Робота з 3D- та VR-технологіями, стартапами та інноваційними проектами.

Кафедра Української Філологія

Читання у Kingdom Family School - традиція, оскільки з дітей, що читають, виростають дорослі, які думають. Ми використовуємо сучасну американську освітню методику навчання. У школі діє програма BookCrossing та традиція Hours Of Read, тому в кожному класі є власна бібліотека. Окрім того, на заняттях діти опановують ази медіаграмотності, журналістики, вчаться грамотно висловлювати власну думку та дебатувати.

Кафедра the Nature of Science

Інтегрований курс «the Nature of Science» об’єднує 4 галузі: природничу, суспільно-історичну, соціальну та основи безпеки життєдіяльності. Метою курсу є формування в учнів цілісної картини світу під час набуття життєвого досвіду. На уроках вчитель використовує принципи феномено - орієнтованого навчання, чим спонукає самостійно ставити запитання, досліджувати та аналізувати, формулювати та обговорювати ідеї, проводити експерименти, розробляти способи апробації проектів та навчатися презентувати результат своєї діяльності.

В мене талант!

Переваги Kingdom Family

💻
Умови

В Kingdom Family ми робимо акцент на сучасних умовах в які дозволяють надавати максимально якісну освіту

😎
Атмосфера

Атмосфера в Kingdom Family дозволяє вашій дитині розкривати таланти та знаходити друзів однодумців

👩‍🏫
Викладачі

Наші викладачі викладають роблять акцент на розкритті талантів учнів та викладають згідно з останніми тенденціями

👾
Дозвілля

Учням в Kingdom Family доступний Afterschool Hub де кожна дитина зможе знайти свій гурток який ще більше розкриє таланти

Перший крок в успішнє майбутнєвашої дитини

Kingdom Family — чудове місце де ваші діти знайдуть друзів, а сучасні умови та досвідчені вчителі створять умови, в яких ваша дитина розкриє свою унікальність та здобуде якісну освіту

Надсилаючи цю форму я погоджуюсь на обробку персональних даних

Відгуки

Контакти

Сконтактуйте з нами будь-яким зручним способом. Ми працюємо щодня з 8 до 18:00. З питань співпраці напишіть нам на пошту.

Щоб дізнатись подробиці з питань запису телефонуйте.

Завжди хотів в Kingdom Family