Етапи вступу до KINGDOM Family School

Станьте частинкою нашої великої та дружної родини!

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ (І ЕТАП ВІДБОРУ)

Коли ваша анкета буде підтверджена, ви отримаєте запрошення на участь у другому етапі

СПІВБЕСІДА ТА ТЕСТУВАННЯ ДИТИНИ (ІІ ЕТАП ВІДБОРУ)

Діти, що вступають до класів підготовки до школи та 1 класу, проходять співбесіду у вигляді спілкування з педагогами та психологом. Діти, що вступають до 2-11 класів - проходять співбесіди на виявлення академічних знань зі шкільних предметів.

СПІВБЕСІДА З БАТЬКАМИ (ІІI ЕТАП ВІДБОРУ)

Вважаємо, що участь родини в навчально-виховному процесі - обов`язкова, саме тому співбесіда з батьками - важливий етап вступу. Ми запрошуємо батьків на спільну зустріч з представником адміністрації, щоб відповісти на всі запитання.

ПІДТВЕРДІТЬ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

У разі позитивного результату співбесід вам потрібно підтвердити намір навчатися в KINGDOM Family School протягом одного тижня та підписати договір про навчання. Після укладення договору ви одержите рахунок на оплату освітніх послуг, який потрібно оплатити протягом п’яти днів після отримання.