Етапи вступу до KINGDOM Family School

Станьте частинкою нашої великої та дружної родини!

ДІЗНАЙТЕСЬ ВСЕ ПРО KINGDOM FAMILY SCHOOL

Якщо у вас ще є запитання, телефонуйте за контактними номерами або залиште свій номер і ми вам з радістю перетелефонуємо. Після цього ви можете завітати до нас на зустріч в зручний робочий час та отримати анкету для заповнення

ВІДВІДАЙТЕ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Впродовж року ми постійно зустрічаємося з родинами, які цікавляться вступом до KINGDOM Family School. Але іноді влаштовуємо окремі заходи, де ви детальніше дізнаєтеся про цінності школи, наші методики викладання, вчителів та основні переваги навчання у KINGDOM. На дні відкритих дверей у вас також буде можливість заповнити анкету на вступ.

ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ (І ЕТАП ВІДБОРУ)

Коли ваша анкета буде підтверджена, ви отримаєте запрошення на участь у другому етапі

СПІВБЕСІДА З ДИТИНОЮ (ІІ ЕТАП ВІДБОРУ)

Діти, що вступають до класів підготовки до школи та 1 класу, проходять співбесіду у вигляді спілкування з педагогами та психологом. Діти, що вступають до 2-11 класів - проходять співбесіди на виявлення академічних знань зі шкільних предметів.

СПІВБЕСІДА З БАТЬКАМИ (ІІI ЕТАП ВІДБОРУ)

Вважаємо, що участь родини в навчально-виховному процесі - обов`язкова, саме тому співбесіда з батьками - важливий етап вступу. Ми запрошуємо батьків на спільну зустріч з представником адміністрації, щоб відповісти на всі запитання.

ПІДТВЕРДІТЬ ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ

У разі позитивного результату співбесід вам потрібно підтвердити намір навчатися в KINGDOM Family School протягом одного тижня та підписати договір про навчання. Після укладення договору ви одержите рахунок на оплату освітніх послуг, який потрібно оплатити протягом п’яти днів після отримання.

Залиште свій номер і ми вам перетелефонуємо

Залиште нам свої контакти і ми зателефонуємо вам.

phone