Kingdom
Family
School

Зареєструй дитину зараз та отримай промокод на…

Вступ до школиarrow_right

Kingdom Family

Від перших кроків до успішного майбутнього

KINGDOM Family School

Набір у 0, 1, 2, 3 класи

Класи підготовки до школи

Kingdom Preschool

Для дітей за 2 роки до школи
Для дітей за 1 рік до школи

Kingdom Kids

Для дітей від 1 року

Дозвілля після уроків

Afterschool HUB

Kingdom Family School

Ліцензована приватна школа повного дня у Львові з поглибленим вивченням іноземних мов, з акцентом на ментальний і фізичний розвиток дітей.

Цінності школи

- якісна освіта
- безпечний та комфортний простір
- ментальне та фізичне здоров'я

Kingdom - школа повного дня (з 8.30 до 19.00)

Ми працюємо за навчальною програмою Нової Української Школи. Крім обов'язкових дисциплін наші учні опановують курси логіки, критичного мислення, фінансової грамотності, дизайну та інженерії і мистецтва.

На першому місці - можливості та таланти кожного учня

Для забезпечення ефективних академічних успіхів ми використовуємо феномено-орієнтоване навчання, STEM підхід на базі Lego foundation, тематичні тижні, хвильові занурення, інноваційні і перевірені світовими методиками стандарти.

Садочок

Чим особлива Kingdom Family?

Цінності школи

- якісна освіта
- безпечний та комфортний простір
- ментальне та фізичне здоров'я

Kingdom - школа повного дня (з 8.30 до 19.00)

На 1 місці - можливості та інтереси кожного учня

Для забезпечення ефективних академічних успіхів ми використовуємо феномено-орієнтоване навчання, STEM підхід на базі Lego foundation,   тематичні тижні, хвильові занурення, інноваційні і перевірені світовими методиками стандарти.

Комфорт та естетика,
які спонукають навчатись

Потужна матеріально-технічна база: у кожному класі системи клімат-контролю, мультимедійні дошки, шафки для канцелярії та особистих речей учнів, індивідуальні парти-трансформери.

Кафедра Languages

Наша ціль - реальна якісна комунікація, вільне спілкування на розмовному та письмовому рівнях. Перший пріоритет - поглиблене вивчення англійської мови. Щоденна практика з викладачем, поділ на групи - за рівнем знань, а не за віком чи класом, двічі на тиждень speaking club з носієм мови, театральні та музичні постановки мовою оригіналу.

Кафедра Sport & Health

У власній спортивній залі студенти мають змогу займатися кожного дня, незалежно від сезону діють: карате, атлетика, гімнастика, айкідо тощо.
В рамках навчальної програми Sport&Health юні спортсмени вивчають принципи здорового способу життя та займаються командними видами спорту. Крім типових уроків фізкультури, діти відвідують уроки хореографії, яка розвиває гнучкість та пластику. Серед додаткових секцій для тренувань: бойові мистецтва, танці, теніс, брейк данс тощо.

Кафедра IT& Logic

Програма Citizen of the World, яка є базовою від 0 класу, навчає перш за все екологічному і безпечному користуванню гаджетами. На цьому курсі школярі опановують принципи роботи з цифровим світом та здобувають навички, які їм необхідні в реальному житті. Наприклад, вчаться бронювати квитки, створювати карти навігації, оплачувати рахунки з телефону, користуватися програмою ДІЯ та багато іншого. Ми хочемо аби діти не лише пасивно ‘’зависали’’ в гаджетах, а почали активно використовувати технології задля досягнення власних цілей. Програма Logic - поєднання основи кодингу, математики, логіки та комп’ютерних наук. Робота з 3D- та VR-технологіями, стартапами та інноваційними проектами.

Кафедра Української Філології

Читання у Kingdom Family School - традиція, оскільки з дітей, що читають, виростають дорослі, які думають. Ми використовуємо сучасну американську освітню методику навчання. У школі діє програма BookCrossing та традиція Hours Of Read, тому в кожному класі є власна бібліотека. Окрім того, на заняттях діти опановують ази медіаграмотності, журналістики, вчаться грамотно висловлювати власну думку та дебатувати.

Кафедра the Nature of Science

Інтегрований курс «the Nature of Science» об’єднує 4 галузі: природничу, суспільно-історичну, соціальну та основи безпеки життєдіяльності. Метою курсу є формування в учнів цілісної картини світу під час набуття життєвого досвіду. На уроках вчитель використовує принципи феномено - орієнтованого навчання, чим спонукає самостійно ставити запитання, досліджувати та аналізувати, формулювати та обговорювати ідеї, проводити експерименти, розробляти способи апробації проектів та навчатися презентувати результат своєї діяльності.

Клас природничих наук

Зона для читання

Їдальня Kingdom Canteen

Зона для читання додаткової літератури у природничому класі