Табiр

Вперед у майбутнє. Мозаїка професій

Про табiр “Вперед у майбутнє. Мозаїка професій”.

Погодьтесь, що кожен з дітей народжений генієм. Питання лиш у якій сфері цей геній найкраще себе проявить?

Пропонуємо не чекати 10+ років, а вже допомогти спробувати та відчути власним дітям яка справа їм найбільше до душі

міні-тест на визначення професійних схильностей “Я обираю майбутнє”, квест «Країною професій», майстер-клас з надання першої допомоги потерпілому, урок дефіле + мистецтво позування, інформаційна мозаїка "За ким стежити? Відомі блогери”, заняття з акторської майстерності "Я - шоумен", майстер-клас з 3d моделювання “Робот”, майстер-клас з в'язання туристичних вузлів міні-похід у парк, інформаційна мозаїка "Я-ресторатор", презентація “Тренди в зачісках та одязі, спортивно-розважальна гра "Ігри патріотів"

Программа табору “Вперед у майбутнє. Мозаїка професій”.

Студія тістопластики

Яскраві вироби із солоного тіста, створення яких приносить таке задоволення діткам

3d моделювання

Виготовлення об`ємних фігурок з паперу. Результат викликає у діток захоплення, а процес велику цікавість

Дослідницька лабораторія “Весела наука”

В рамках наукової лабораторії будемо проводити нові цікаві досліди разом з дітьми

Заняття з англійської

Щоденні заняття англійською мовою, де дітки вивчатимуть лексику відповідно до теми зміни, обов'язково закріплять навчальний ефект та ще й залишать приємні враження. Адже всі вони відбуваються в ігровій нестандартній формі.

«Mindfullness»

Техніка усвідомлених медитацій для дітей. Діти вчаться концентрувати свою увагу, знаходитися тут і зараз,бути більш уважними та ефективними на заняттях. А самі вправи «Mindfullness» відбуваються у вигляді захоплюючих ігор

Yoga for kids «Fly Like a Butterfly»

Заняття йогою двічі на тиждень