Табiр

Art Дебют

Про табiр “Art Дебют”.

Ваш син або донька підспівує, коли слухаєте радіо в машині зранку? А можливо щовечора влаштовує танцювальні концерти для домашніх? У вас часом не помальовані шпалери в квартирі? Чиї діти хоч раз намагалися відрізати "зайве" або "прикрасти" фарбами власний одяг, зізнавайтеся?

На зміну "Art Дебют" ми саме таких і шукаємо

Модний показ від «Kingdom Fashion Room», тімбілдінг «Ми одна сім’я», свято творчості «Веселка талантів», квест «Art Дебют», вечірка «Lime party», похід на ланч у парку, Disco-show «Make my body dancing»

Программа табору “Art Дебют”.

Студія дизайну

Щодня порція цікавої інформації та творчий практикум

Заняття від топової студії мистецтв у Львові Art Grausten

Студія тістопластики

Яскраві вироби із солоного тіста, створення яких приносить таке задоволення діткам

3d моделювання

Виготовлення об`ємних фігурок з паперу. Результат викликає у діток захоплення, а процес велику цікавість

Творча майстерня «Paper crafts for kids»

Оригінальні листівки, прикраси, іграшки та інші вироби з паперу

Дослідницька лабораторія “Весела наука”

Щодня в рамках наукової лабораторії будемо проводити нові цікаві досліди разом з дітьми

Заняття з акторської майстерності

Щодня діти будуть йти сходинками розвитку власної харизматичності, творчості, досвідчений педагог допоможе їм розкрити всі грані акторського потенціалу

Заняття з англійської.

Щоденні заняття англійською мовою, де дітки вивчатимуть лексику відповідно до теми зміни, обов'язково закріплять навчальний ефект та ще й залишать приємні враження. Адже всі вони відбуваються в ігровій нестандартній формі.