Табiр

Science and me

Про табiр “Science and me”.

Вже з назви зрозуміло, що зміна буде поєднувати табірний відпочинок та вивчення англійської мови. Окрім цього, діти вивчатимуть різноманітні цікаві факти із різних областей науки.

Програмою нашого інтенсиву передбачені щоденні заняття з викладачем англійської мови

Коло спілкування «Winner in me», Sport fest «Sport today and every day», talent factory «Rainbow of talents», чемпіонати з настільних ігор, «Crocodail» «Alias» «Scrabble”, конкурс малюнків на асфальті «Let`s draw your favourite plant», фестиваль ігор «We explore our World», майстер-клас з виготовлення повітряного змія «Fly with me»

Программа табору “Science and me”.

Science laboratory

Щодня в рамках наукової лабораторії будемо проводити нові цікаві досліди разом з дітьми

«Mindfullness»

Техніка усвідомлених медитацій для дітей. Діти вчаться концентрувати свою увагу, знаходитися тут і зараз,бути більш уважними та ефективними на заняттях. А самі вправи «Mindfullness» відбуваються у вигляді захоплюючих ігор

Yoga for kids «Fly Like a Butterfly»

Заняття йогою двічі на тиждень

Ранкова зарядка

Щодня під веселі англомовні пісні

Дискотеки 2-3 рази на тиждень.

Допомагають дітям розслабитися та повеселитися